شعور و رسانه

پلیدترین نیروهای ضد مردم، کسانی نیستند که دختران و زنان و بچه ها را مورد ضرب و شتم قرار میدهند، یا بسوی افراد بی پناه شلیک میکنند. کسانی اند که ارزشها و آرزوهای مردم را به سخره و استهزا میگیرند.

ناکارآمدترین ها، نیروهایی هستند که در موقع عملشان، وظایفشان را بخوبی انجام نمی دهند.

احمفترین آدمها کسانی هستند که دیگزان را احمق فرض میکنند.

دولت فکر میکند که رسانه تلویزیون می تواند، آن کارآمدترین نیرو باشد. پس با تمام قوا به میدان می آید. هر شب میتوانید فیلم کمدی تماشا کنید. تصور میکند با جومونگ میتواند به مصاف الله اکبر برود. حمعیتهای میلیونی را متهم به اغتشاش و اراذل و اوباشی گری میکند. مدام در حال پاسخ دادن به سوالاتی است که همه مردم میدانند اما هرگز در تلویزیون بیان نمیشود. وکیل و وزیر و اکره و نکره در حال سوال یا توهین به موسوی اند اما حاضر نیستند صدایش را بشنوند. دیگران را احمق فرض میکند اما ابلهانه ترین گافها را مرتکب میشود. به شعور همه توهین میکند.

تمام رسانه موسوی و مردم بلندگوی سبزی فروشی است. اما صدایش از هر بوق و کرنایی بلندتر است.

میرحسین در میدان توپخانه عکس از وبلاگ آشپز باشی عزیز

اما دو میلیون نفر در زمانه ای که هیچ رسانه ای برای مردم نیست، در عرض یکروز همدیگر را برای تظاهرات مطلع می سازند.

اینکه اس ام اس یا سیستم ایمیل و اینترنت مملکتی قطع باشد شاید نشانگر اقتدار دولتی برای خاموش کردن صداها باشد، اما بیش از آن نشان از آن دارد که این سیستم بدین عریض و طویلی هنوز نتوانسته است، از تکنولوژی سود ببرد. هنوز قادر نیست از این فرصتها سود ببرد و آنها را به سان سلاح دشمنانش می بیند.

این جنگ شعور و رسانه است.

  
نویسنده : محسن ; ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۳/٢۸
تگ های این مطلب :سیاست و تگ های این مطلب :رسانه


این روزها

 1. تحقیر شدیم. آنچه که بدست آمد، که عظیم بود و یگانه، همدلی و مهربانی همه به هم، در سرزمینی که سالها بود عاری‌ از چنین رابطه ای بود؛ به یغما رفت و شد نشانه مشروعیت یک نظام سیاسی، که نمیدانم چرا اینقدر به جستجوی مشروعیت است؟
 2. بسیاری را مجاب کردیم که رای دادن امری عقلائی است. آنانکه قول صیانت از آرا را داده اند اگر به وظیفه شان عمل نکنند، باید بدانند که از امروز رای دادن امری ضدعقلی است.
 3. موسوی آخرین بازمانده انقلابی است که سرشار از آرمانهای بسیار بود، که بسیاری شان برباد رفته اند. موسوی اگر بر میثاق اش با خلق بماند، شاید بتواند برای خویش و انقلابش آبرویی جمع کند. وگرنه همانگونه که آقای احمدی نژاد تصویر کرده است،که انقلاب تا پیش از او جز ناکامی و ناکارآمدی و فساد، وجهه دیگری نداشته است. آیا این آخرین بازمانده آرمانخواهی پا پس نخواهد گذاشت؟
 4. این روزها روزهای سرنوشت سازی است. نضف نظام میخواهد نصف دیگر را حذف کند. مواظب باشند که همه شان حذف نشوند.
 5. امروز روزگار شجاعت و عقلانیت است. خشونت کور یاری رساندن به اقتدراگرایان است برای تاویل خواسته های بحق مردمانی به اغتشاش. دست یابی به هدف، ارزشمندتر از خنک شدن دل هاست.
 6. هنوز رفسنجانی میتواند موثرتر از موسوی باشد. برای رفسنجانی زمانه انتخاب مرگ و زندگی است. او قرار است اگر موفق نشود باید نقش طلحه و زبیر را بازی کند.

  
نویسنده : محسن ; ساعت ۱۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۳/٢٤
تگ های این مطلب :سیاست و تگ های این مطلب :انتخابات


همه خطاهای یک نامزد

١. دوقطبی کردن فضا. این میتوانست نبرد یکی با بقیه نباشد بلکه نبرد همه علیه همه باشد. در نبرد یکی بر علیه همه، زور زیادی لازم است، اما در آن نبرد همه علیه همه، فقط کمی عقل. کروبی و موسوی از شما برای هم خطرناکتر بودند.نبرد سروش و دولت آبادی بی شک به نفع شما بود. ز هر طرف که شود کشته نفع اسلام است. گاهی بهترین کار این است که هیچ کاری نکنید.

2. کنار هم نشاندن خوب، بد زشت ها. هنوز میتوان دید که مردم خاتمی را دوست دارند پس او را در ردیف دیگر متهمان قرار ندهید که آدمها، به استقرا، خطای شما در باره خاتمی را به بقیه تسری میدهند.

3. باید به سرعت ثابتی پیش میرفتید نه اینکه وسط راه به اندیشه و شک بیافتید. آن زبان تحقیر و لحن بازجویانه در برابر موسوی و کروبی، نمی بایست بدل به روحیه سرباز فراری در برابر سردار  می شد.

4. مدام مجبور شدید از حرفهایتان، ادعاهایتان و آمارهایتان دفاع کنید یا از آن برگردید. چون سعی نکردید منصف باشید.

5. ذر میدان اقتصاد گیرتان انداختند و شما نتوانستید بازی تان را در زمین هسته ای انجام دهید.

6. به مشاورین تان نگفتید که حالا که دارند روزنامه آقای کروبی را میخوانند، لازم است نام آن روزنامه را هم بخاطر بسپارند.

7. هنوز ناموسی ترین موضوع در میان ایرانیان همان موضوع ناموس است. پس در این عرصه اگر به یقین مطمئن به پیروزی نبودید وارد نمی شدید.

8. اسطوره لایزال روح و حتی اندیشه ایرانی، حسین و سیاوش است. مظلومیت است. شما به راحتی این امکان را برای اصلی ترین رقیبتان فراهم کردید که نقش مظلوم را به تمامی بازی کند. ما همیشه همراه پیروزمندان نیستیم.

9.بعضی صنوف هستند که یکبار مصرفند. بعنی شما معمولا بعد از یکبار مراجعه ناموفق، میروید سراغ رقیبشان. روسای جمهور مدعی افشای فساد هم از این دسته اند.

10. ملت ایران را نشناختید. خوردن کباب شما و رای به رقیبتان، جزو امور مذموم و ناپسند محسوب نمی شود.

11. گفتند که مدیران باید هوای اعضای تیم شان را داشته باشند منتهی تا مرحله اتهام. نه اینکه بعد از احراز جرم همچنان هواخواهشان باشید. یعنی در دنیا بدیلی برای آقایان کردان و محصولی یافت نمی شود؟

12. هنوز متوجه تاثیر عظیم چیزی بنام موج و تب و اینجور قرتی بازیهای اجتماعی نشده اید. اینجور مواقع روبروی این امواج قرار  نگیرید. والا با جوک و تکه کلام، نابودتان میکنند. دکتر کت خریده، دروغگو دشمن خداست.

13.قوتبالیست و از آن مهمتر دروازبانی نمیدانید وگرنه میدانستید بهترین راه برای گرفتن ضرب یک توپ، در گام اول هم جهت شدن با حرکت آن است. کاشکی برخی خطاهای کوچکتان را به گردن می گرفتید.

14. نمیدانستید ترس برادر مرگ است، والا بخاطر ترس از رشد آرا رقیب، دست به هرکاری نمیزدید. از قضا سرانگبین صفرا فزود.

15. هیچ تلاشی نکردید خوش تیپ بنظر آئید. عقل مردمان هنوز به چشمانشان هست.

16. ترساندن و ارعاب ممکن است سبب احترام گذاشتن کسانی که با شما کار میکنند یا نانشان دست شماست، گردد. اما سبب رماندن دیگرانی میشود که در دوردست شمایند و از قضا رای هم میدهند.

17. به کارشناس هایتان بد گفتید. هیچ خطایی برای یک مدیر از این فاحش تر نیست که کار کارشناسی کارشناسانش را کوچک فرض کند. چون بعد به طرف نشان میدهند که کارشان کوچک نبوده است.

18. دروغ نمی گفتید.

19. باور کنید اگر ترس از آسید مصطفی نبود، این لیست اگر سه رقمی نمی شد، حداقل به پنجاه میرساندمش.

  
نویسنده : محسن ; ساعت ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۳/٢٠
تگ های این مطلب :انتخابات و تگ های این مطلب :سازمان و تگ های این مطلب :سیاست


دیو و دلبر

نمیدانم کی و چی باعث شده است که انتخابات این دوره، نه انتخابی سیاسی، برای گزینش کاندیدایی خاص، بلکه انتخابی اخلاقی شده است. انتخابی بین دروغ و شرافت. بین بی اصولی و پرنسیپ، بین ریاکاری و صداقت، بین خشونت و احترام.

کاشکی چنین نبود.

  
نویسنده : محسن ; ساعت ۱:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۳/۱۸
تگ های این مطلب :انتخابات و تگ های این مطلب :سیاست


سیگار

و سرانجام بعد از شبی، بی هیچ کلامی، عشقی بیست ساله را کنار نهادم و آدامس جویدم. رفیق و همدمی قاتل.

  
نویسنده : محسن ; ساعت ۱:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۳/۱٥
تگ های این مطلب :واگویه


خودکشی

بی شک مناظزه آقایان موسوی‌ و احمدی نژاد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب میباشد.

 1. از سه هفته قبل، رشد آرای آقای موسوی بشدت فزونی میگیرد

 و این یعنی اینکه کسانی که قرار بود در انتخابات شرکت نکنند، اینک میخواهند به صف رای دهندگان بپیوندند و البته دل به آقای موسوی دارند. از سویی دیگر، آن بخشی از آرا که تصور میشد جزو آرای همیشگی آقای احمدی نژاد است، (با شعارهای اصولگرایانه) دارد توسط آقای موسوی جذب میگردد. گویی آقای موسوی پیغام میدهد مستحق نام اصولگرا اوست و نه آقای احمدی نژاد. همین است که میشود دید سخنان آقای احمدی نژاد در باره مشارکت در مدیریت جهان، نابودی مستکبرین، و صدور انقلاب،  ظلم ستیزی، نابودی اسراییل، امریکا ستیزی و پناه مستضعفان بودن نظام جمهوری اسلامی ایران، نه شعارهای انتخاباتی آقای احمدی نژاد بلکه باورها اصلی انقلاب اسلامی در سی سال پیش بوده است که آقای موسوی در راس هیات اجرایی اش ایستاده است. البته آقای موسوی هم با انقلاب رشد کرده است و تغییر یافته است اما این بار آن باورها دوباره به صحنه می آیند. البته در برابر اصل جنس، بدل نباید خریداری داشته باشد. آنکه در برابر آقای موسوی به آقای احمدی نژاد رای میدهد، حتما شعارهای انقلاب را درک نکرده است. البته حریف برای مقابله با چنین رشدی دو راه در پیش دارد:

 • تخریب آقای موسوی
 • توصیه به مردم برای عدم مشارکتشان در انتخاب

تخریب آقای موسوی چندان نیاز به آدرس ندارد. از بداقبالی حریف است که موسوی متاسفانه نه جاه طلب، نه عاشق قدرت و نه اسیر دنیاست و البته اینجور آدمها هیچ گافی ندارند بدهند دست دشمنانشان. او شریف است همین است که حداکثر میتوانند به چوب نابلدی در سخنوری و چیزهایی از این دست براندندش. اما این اقبال مردم اوست که سالهاست سیاستمدارانشان هرچه داشته باشند، چندان دغدغه شریف بنظر آمدن را نداشته اند.

اما برای کاهش مشارکت، ابتدا باید مفهومی تحت عنوان ضد رای را ارائه دهم:

در هر انتخاباتی، افراد و گروههایی هستند که رای بخشی از جامعه را با خود دارند. در ان میان افراد و گروههایی نیز هستند که ممکن است در جامعه چنان وجهه ناموجهی داشته باشند که بخشی از جامعه فقط رفتاری ضد آنان را در پیش در میگیرد. برآوردها مثلا برای تلویزیون در این روزها تا 5 میلیون ضد رای را بحساب می آورد. یعنی کافیست مثلا تلویزیون از کاندیدایی حمایت کند تا در مقابل 5 میلیون رایی که برای طرف جمع میکند، ده میلیون رایش را هم برباد دهد. آقای طبسی در مشهد ضد رای آقای موسوی است. در این مرحله، تلویزیون از این خاصیت ضد رایش، برای کاهش میزان مشارکت سود می برد. هرچه آرا کمتر باَشند، شانس آقای احمدی نژاد بیشتر می شود.

اگر راههای فوق جواب ندهند باید حتی منتظر کودتا در این مدت زمان باقیمانده بود.

 1. با مناظره شب گذشته میتوان دید که قدرت چگونه میتواند عرصه نمایش پلیدترین ساحات وجود آدمی باشد. هنوز هم ایستاده بر موضع حمایت از کردان و رحیم مشایی. مهره ماری دارند این مازندرانی هاو بدجوری دل از آقای احمدی نژاد برده اند.
 2. ضعف هردو طرف مناظره در این بود که هیچ یک از طرفین با هم حرف نمیزدند. هریک حرفهای از پیش حفظ کرده خود را میزدند. به همین خاطر بسیاری از سوالات و نقدهای طرفین پاسخ روشنی برای بینندکان به همراه نداشت.
 3. پایه های انقلاب شکافی یافته است که هر چه زودتر ترمیم نشود ممکن است به قیمت فروریختن آن تمام شود.
 4. چرا در اولین و بهترین زمان ممکن، رهبری واکنشی در برابر این اتهامات نشان نداده است و گویی آنها را تائید هم کرده است.در این هنگامه نبرد کی با کیه؟ رهبری در برابر آقای هاشمی؟ آقای احمدی نژاد در برابر آقای ناطق؟ رهبری و آقای احمدی نژاد در برابر آقای هاشمی و آقای ناطق و آقای خاتمی و آقای لاریجانی.
 5. آیا فساد در نظام سیاسی ایران تا بدین حد ریشه دار است که صاحبانش هم در مظان اتهامند. اینحوری چی باقی میماند.
 6. تصور میکنم آقای احمدی نژاد حالا که دارد آرا انقلابیون را از دست می دهد، میخواهد آرای ضدانقلابیون را به سوی خود جلب نماید. آقایان موسوی و کروبی روی آرای خاموش، سرمایه گذاری کرده اند، آقای احمدی نژاد روی آرای مخالفین ذاتی انقلاب. با این تحلیل نتیجه انتخابات اگر به پیروزی آقای احمدی نژاد باشد، نشان از فزونی ضد انقلابیون بر انقلابیون ندارد؟

  
نویسنده : محسن ; ساعت ۸:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۳/۱٤
تگ های این مطلب :انتخابات و تگ های این مطلب :سیاست


حوادث الواقعه

١. خطرناکترین بازیگران صحنه ورزش تماشاگرانند. آنها هستند که در جنگ تن به تن با بازیکنان، بازیکنان را تحقیر میکنند و به هرسوی که میخواهند میکشند. جنگ تنازع بقا. قوانین که نه، آنچه که در جنگلها حاکم است اینجا بازتولید میشود به چه دفتی. دیکتاتوری، عوام فریبی، قلدری، تلاقی زر و زور و تزویر. این فوتبال تعطیل بشود، خیرش نه تنها به این نسل که نصیب همه آینده ایران میشود.

٢. روزگاری قرار بود زبان دانشی بیافرینند که هیچ سنخیتی با زبان متعارف نشد. نفرین شان کردند کارشان شده است بنشینند در باره همان زبان متعارف تئوری بدهند و فرضیه ببافند.

٣. قافیه که تنگ بشه باید بنشینی پل بزنی از ضرورت بتاته سهروردی به ابطال پذیری پوپر.

۴. برای سیاستمدار هیچ نعمتی بالاتر از دشمن از نوع خیالی و البته از نوع خیلی قدرتمندش نیست.

۵. ساعت 11 شب تو یک آپارتمان فکسنی، بلندگو ١٠٠٠ وات کارگذاشتی، آدم آوردی برایت میخواند به چه چهچه ای، دیگ بار گذاشتی و دعوت عام دادی که ایام فاطمیه را زنده نگهداری. فحشهاش را چه میکنی پس.

6. اینجا مدتهاست شیر گاو نر بفروش میرسد.

7. خوب شد ختم نبوت اعلام شد وگرنه با اینهمه معجزاتیکه رو میکنند الان تعداد انبیا 7، 8 و یا حتی 9 رقمی میشد.

8. ما روستایی ها چلوکباب نماینده ای را میخوریم که به مخالفش رای خواهیم داد. پس با زیادی سیاهی لشکر، وهم برتان برندارد.

٩. اینجا کمی شلوغه منتظرم کمی خلوت شه.

  
نویسنده : محسن ; ساعت ۱٢:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۳/۸
تگ های این مطلب :واگویه


مسیر دانلود برنامه های گلهای رنگارنگ

برای روزگارانی خلوت تنهایی بسیاری از ما ایرانیان با نغمه هایی پر میشد که سالها ادامه داشت و مردی بنام پیرنیا ما را بدان سان ساخت. اینکه موسیقی ما نه همراه جمعیتمان بلکه همدم تنهایی ماست بخاطر این برنامه هاست. برنامه های گلهای رنگارنگ. عظیمترین مجموعه از تلفیق موسیقی و ادبیات فارسی.

بسیاری از آنها را اینجا بیابید و خلوت تنهایتان را با آن لبریز ادب و موسیقی نمایید.

 

گلهای رنگارنگ 100
گلهای رنگارنگ 102
گلهای رنگارنگ 103 4 27,762 13,515 27,762 27,762
گلهای رنگارنگ 104 0
گلهای رنگارنگ 105 0
گلهای رنگارنگ 106 0
گلهای رنگارنگ 107 3 27,717 رپیدشیر 27,717 71,833
گلهای رنگارنگ 109 3 24,726 رپیدشیر 24,726 24,727
گلهای رنگارنگ 114 0
گلهای رنگارنگ 115 0
گلهای رنگارنگ 117 4 26,619 26,619 26,619 26,619
گلهای رنگارنگ 118 3 13,347 13,347 64,675
گلهای رنگارنگ 120 0
گلهای رنگارنگ 124 4 28,351 28,351 28,351 28,351
گلهای رنگارنگ 125 4 27,170 27,170 27,170 66,818
گلهای رنگارنگ 126 2 5,079 5,124
گلهای رنگارنگ 126 ب 0
گلهای رنگارنگ 128 0
گلهای رنگارنگ 130 4 28,120 28,120 28,120 28,120
گلهای رنگارنگ 134 5 27,462 27,462 27,462 27,462 68,791
گلهای رنگارنگ 134 ب 2 42,212 42,212
گلهای رنگارنگ 135 4 29,367 29,367 29,367 73,656
گلهای رنگارنگ 136 3 56,223 56,223 28,447
گلهای رنگارنگ 140 3 54,436 54,436 70,813
گلهای رنگارنگ 140 ب 0
گلهای رنگارنگ 141 3 30,362 30,362 30,362
گلهای رنگارنگ 142 2 14,265 70,481
گلهای رنگارنگ 144 0
گلهای رنگارنگ 147 2 16,970 82,578
گلهای رنگارنگ 149 3 58,977 28,753 66,667
گلهای رنگارنگ 150 0
گلهای رنگارنگ 152 2 27,417 27,417
گلهای رنگارنگ 152 ب 0
گلهای رنگارنگ 155 0
گلهای رنگارنگ 155 ب 0
گلهای رنگارنگ 158 0
گلهای رنگارنگ 160 2 29,264 81,004
گلهای رنگارنگ 162 0
گلهای رنگارنگ 162 ب 2 29,958 29,958
گلهای رنگارنگ 165 0
گلهای رنگارنگ 168 0
گلهای رنگارنگ 170 0
گلهای رنگارنگ 171 2 رپیدشیر 13,913 71,859
گلهای رنگارنگ 172 4 54,278 7,110 رپیدشیر 28,535 7,110
گلهای رنگارنگ 172 ب 1 68,997
گلهای رنگارنگ 173 3 31,704 31,704 31,705
گلهای رنگارنگ 173 ب 1 61,657
گلهای رنگارنگ 174 0
گلهای رنگارنگ 175 0
گلهای رنگارنگ 176 3 77,447 رپیدشیر 39,249 99,188
گلهای رنگارنگ 177 0
گلهای رنگارنگ 178 0
گلهای رنگارنگ 180 0
گلهای رنگارنگ 180 ب 0
گلهای رنگارنگ 181 0
گلهای رنگارنگ 182 1 26,251 26251 (برنامه موسیقی ایرانی است)
گلهای رنگارنگ 182 ب 5 38647 برنامه موسیقی ایرانی می باشد 38,647 35,469 44,698 38,647 6,385
گلهای رنگارنگ 185 2 64,045 64,045
گلهای رنگارنگ 190 1 41,534
گلهای رنگارنگ 190 ب 0
گلهای رنگارنگ 193 0
گلهای رنگارنگ 195 ب 2 103,382 103,382
گلهای رنگارنگ 196 ب 3 3,849 45,705 5,126
گلهای رنگارنگ 197 1 85,125
گلهای رنگارنگ 197 ب 3 27,739 27,739 40,117
گلهای رنگارنگ 200 0
گلهای رنگارنگ 200 ب 0
گلهای رنگارنگ 201 1 59,352
گلهای رنگارنگ 203 1   29,443
گلهای رنگارنگ 204 0
گلهای رنگارنگ 205 2 7,820 7,820
گلهای رنگارنگ 205 ب 2 27,979 27,979
گلهای رنگارنگ 206 2 42,355 42,355
گلهای رنگارنگ 209 0
گلهای رنگارنگ 210 3 4,387 81,826 81,826
گلهای رنگارنگ 210 ب 5 34,155 27,067 49,622 3,329 70,380
گلهای رنگارنگ 211 0
گلهای رنگارنگ 212 ب 2 25,637 25,637
گلهای رنگارنگ 213 0
گلهای رنگارنگ 214 0
گلهای رنگارنگ 214 ب 1 21,358
گلهای رنگارنگ 215 0
گلهای رنگارنگ 216 1 20,270
گلهای رنگارنگ 216 ب 2 39,132 66,833
گلهای رنگارنگ 217 4 3,324 رپیدشیر 64,951 6,108 86,750
گلهای رنگارنگ 217 ب 3 65,752 رپیدشیر 25,323 65,752
گلهای رنگارنگ 218 1 63,617
گلهای رنگارنگ 219 2 2,414 رپیدشیر 64,786
گلهای رنگارنگ 219 ب 0  
گلهای رنگارنگ 220 ب 1 15,046
گلهای رنگارنگ 221 0  
گلهای رنگارنگ 222 2 43,237 28,884
گلهای رنگارنگ 224 0
گلهای رنگارنگ 224 ب 0
گلهای رنگارنگ 224 ث 4 42,393 42,393 35,196 26,695
گلهای رنگارنگ 225 2 24,095 24,095
گلهای رنگارنگ 226 1 42,930
گلهای رنگارنگ 227 0
گلهای رنگارنگ 227 ب 2 27,033 27,033
گلهای رنگارنگ 228 1 61,574
گلهای رنگارنگ 228 ب 3 28,836 28,836 72,556
گلهای رنگارنگ 229 1 96,665
گلهای رنگارنگ 229 ب 0
گلهای رنگارنگ 230 2 55,346 97,221
گلهای رنگارنگ 231 1 رپیدشیر 8,720
گلهای رنگارنگ 231 ب 1 70,714
گلهای رنگارنگ 231 ب 0
گلهای رنگارنگ 232 1 67,446
گلهای رنگارنگ 233 1 68,373
گلهای رنگارنگ 234 2 3,662 91,443
گلهای رنگارنگ 235 0
گلهای رنگارنگ 236 0
گلهای رنگارنگ 236 ب 0
گلهای رنگارنگ 237 1 50,336
گلهای رنگارنگ 238 3 28,982 28,082 69,346
گلهای رنگارنگ 238 ب 0
گلهای رنگارنگ 239 0
گلهای رنگارنگ 240 0
گلهای رنگارنگ 240 ب 1 25,629
گلهای رنگارنگ 241 2 49,892 49,892
گلهای رنگارنگ 241 ب 0
گلهای رنگارنگ 241 ث 0
گلهای رنگارنگ 242 2 57,964 رپیدشیر 103,297
گلهای رنگارنگ 243 2 28,753 28,753
گلهای رنگارنگ 244 0
گلهای رنگارنگ 245 0
گلهای رنگارنگ 245 ب 0
گلهای رنگارنگ 246 2 2,749 39,108
گلهای رنگارنگ 246 ب 3 26,549 26,549 26,549
گلهای رنگارنگ 247 0
گلهای رنگارنگ 248 0
گلهای رنگارنگ 249 4 26,106 38,888 37,338 67,093
گلهای رنگارنگ 250 2 19,833 66165
گلهای رنگارنگ 251 3 40,210 40,210 51,692
گلهای رنگارنگ 252 1 24,585
گلهای رنگارنگ 254 3 1,194 25,048 29,348
گلهای رنگارنگ 256 3 27,105 27,105 رپیدشیر 26,710
گلهای رنگارنگ 257 1 63,012
گلهای رنگارنگ 258 2 17,842 17,842
گلهای رنگارنگ 258 ب 1 69,431
گلهای رنگارنگ 259 0
گلهای رنگارنگ 260 1 66,630
گلهای رنگارنگ 261 2 4,727 69,874
گلهای رنگارنگ 262 3 23,455 23,455 رپیدشیر 11,752
گلهای رنگارنگ 263 3 28,184 28,184 رپیدشیر 14,166
گلهای رنگارنگ 264 2 23,807 23,807    
گلهای رنگارنگ 264 ب 0
گلهای رنگارنگ 265 3 27,758 27,758 رپیدشیر 68,230
گلهای رنگارنگ 266 4 27,062 27,158 27,062 33,893
گلهای رنگارنگ 266 ب 1 65,599
گلهای رنگارنگ 267 1 رپیدشیر 11,721
گلهای رنگارنگ 269 2 70,308 70,308
گلهای رنگارنگ 270 3 40,480 40,480 99,249
گلهای رنگارنگ 270 ب 0
گلهای رنگارنگ 271 2 6,731 69,890
گلهای رنگارنگ 275 1 رپیدشیر 36,018
گلهای رنگارنگ 275 ب 2 39,300 رپیدشیر 52,390
گلهای رنگارنگ 276 1 39,450
گلهای رنگارنگ 277 1 71,933
گلهای رنگارنگ 278 0
گلهای رنگارنگ 280 1 رپیدشیر 24,549
گلهای رنگارنگ 281 0
گلهای رنگارنگ 282 2 24,090 24,056
گلهای رنگارنگ 283 1 رپیدشیر 10,280
گلهای رنگارنگ 285 1 69,592
گلهای رنگارنگ 286 1 29,094
گلهای رنگارنگ 286 ب 1 26,730
گلهای رنگارنگ 287 1 6,981
گلهای رنگارنگ 288 1 69,182
گلهای رنگارنگ 289 0
گلهای رنگارنگ 290 0
گلهای رنگارنگ 291 2 35,474 34,620
گلهای رنگارنگ 292 0
گلهای رنگارنگ 293 ب 2 23,781 رپیدشیر 11,910
گلهای رنگارنگ 296 0
گلهای رنگارنگ 297 0
گلهای رنگارنگ 298 0
گلهای رنگارنگ 299 0
گلهای رنگارنگ 300 0
گلهای رنگارنگ 302 1 67,513
گلهای رنگارنگ 303 3 42,467 رپیدشیر 42,467 49,858
گلهای رنگارنگ 304 0
گلهای رنگارنگ 305 1 رپیدشیر 52,352
گلهای رنگارنگ 308 0
گلهای رنگارنگ 309 1 رپیدشیر 50,718
گلهای رنگارنگ 310 0
گلهای رنگارنگ 311 2 35,983 35,984
گلهای رنگارنگ 312 1 54,018
گلهای رنگارنگ 314 2 3,694 برنامه 461 می باشد 3,694
گلهای رنگارنگ 316 1 42,561
گلهای رنگارنگ 318 1 53,838
گلهای رنگارنگ 319 4 38,789 38,789 38,789 38,789
گلهای رنگارنگ 321 4 26,251 26,251 26,251 26,251
گلهای رنگارنگ 322 1 رپیدشیر 11,681
گلهای رنگارنگ 323 2 26,800 رپیدشیر 13,226
گلهای رنگارنگ 325 4 64,822 36,482 36,486 64,822
گلهای رنگارنگ 326 0
گلهای رنگارنگ 327 0 56935 و ناقص است
گلهای رنگارنگ 327 ب 0
گلهای رنگارنگ 327 ث 0
گلهای رنگارنگ 328 0
گلهای رنگارنگ 329 0
گلهای رنگارنگ 330 1 6,400
گلهای رنگارنگ 333 0
گلهای رنگارنگ 334 2 40,532 24,551
گلهای رنگارنگ 337 2 3,588 25,765
گلهای رنگارنگ 338 2 رپیدشیر 52,512 52,512
گلهای رنگارنگ 342 2 25,817 65,030
گلهای رنگارنگ 345 1 68,257
گلهای رنگارنگ 345 ب 1 107,173
گلهای رنگارنگ 346 1 26,108
گلهای رنگارنگ 348 1 18,364
گلهای رنگارنگ 348 ب 0
گلهای رنگارنگ 350 0
گلهای رنگارنگ 351 1 62,748
گلهای رنگارنگ 354 1 63,203
گلهای رنگارنگ 355 1 39,120
گلهای رنگارنگ 358 0 رپیدشیر
گلهای رنگارنگ 359 0
گلهای رنگارنگ 363 0
گلهای رنگارنگ 370 0
گلهای رنگارنگ 370 ب 1 27,665
گلهای رنگارنگ 371 0
گلهای رنگارنگ 373 1 38,721
گلهای رنگارنگ 375 1 رپیدشیر 52,362
گلهای رنگارنگ 377 0
گلهای رنگارنگ 378 1 رپیدشیر 11,785
گلهای رنگارنگ 379 0
گلهای رنگارنگ 380 1 66,084
گلهای رنگارنگ 381 0
گلهای رنگارنگ 381 ب 1 108,266
گلهای رنگارنگ 383 3 40,711 49,711 70,117
گلهای رنگارنگ 384 0
گلهای رنگارنگ 384 ب 0 رپیدشیر
گلهای رنگارنگ 385 3 57,837 57,837 58,454
گلهای رنگارنگ 387 0
گلهای رنگارنگ 388 2 2,915 107,959
گلهای رنگارنگ 392 2 56,389 41,927
گلهای رنگارنگ 392 ب 0
گلهای رنگارنگ 395 0
گلهای رنگارنگ 398 1 رپیدشیر 13,171
گلهای رنگارنگ 401 1 54,313
گلهای رنگارنگ 403 1 70,621
گلهای رنگارنگ 407 2 39,111 69,945
گلهای رنگارنگ 408 2 52,118 68,349
گلهای رنگارنگ 411 1 36,597
گلهای رنگارنگ 413 1 66,608
گلهای رنگارنگ 415 0
گلهای رنگارنگ 416 0
گلهای رنگارنگ 417 3 27,371 27,371 67,596
گلهای رنگارنگ 418 2 26,700 67,976
گلهای رنگارنگ 419 0
گلهای رنگارنگ 420 3 2,064 رپیدشیر 37,484 54,116
گلهای رنگارنگ 421 0
گلهای رنگارنگ 422 2 54,450 6,988
گلهای رنگارنگ 423 2 38,080 64,368
گلهای رنگارنگ 424 2 رپیدشیر 13,497 53,382
گلهای رنگارنگ 425 0
گلهای رنگارنگ 426 0
گلهای رنگارنگ 427 0
گلهای رنگارنگ 428 3 27,559 رپیدشیر 27,559 27,559
گلهای رنگارنگ 429 0
گلهای رنگارنگ 430 2 45,699 65,844
گلهای رنگارنگ 431 1 39,876
گلهای رنگارنگ 432 0
گلهای رنگارنگ 433 1 رپیدشیر 41,253
گلهای رنگارنگ 434 1 52,428
گلهای رنگارنگ 435 0
گلهای رنگارنگ 436 1 44,323
گلهای رنگارنگ 437 0
گلهای رنگارنگ 438 1 69,007
گلهای رنگارنگ 439 0
گلهای رنگارنگ 440 2 رپیدشیر 14,163 14,159
گلهای رنگارنگ 441 3 36,597 36,595 64,370
گلهای رنگارنگ 442 2 44,014 44,015
گلهای رنگارنگ 443 1 66,420
گلهای رنگارنگ 444 4 32,922 20,310 20,354 7,099
گلهای رنگارنگ 445 2 33,665 17813 (بخشی از برنامه 444 گلهای رنگارنگ است) 68,923
گلهای رنگارنگ 446 0
گلهای رنگارنگ 447 2 26,847 66,693
گلهای رنگارنگ 448 1 66,920
گلهای رنگارنگ 449 1 64,045
گلهای رنگارنگ 450 1 26,139
گلهای رنگارنگ 451 3 1,446 24,692 62,173
گلهای رنگارنگ 452 0
گلهای رنگارنگ 453 1 25,735
گلهای رنگارنگ 454 2 59,296 9,869
گلهای رنگارنگ 455 0
گلهای رنگارنگ 456 1 رپیدشیر 52,538
گلهای رنگارنگ 457 2 رپیدشیر 26,246 26,517
گلهای رنگارنگ 458 0
گلهای رنگارنگ 459 4 53,726 53,726 53,726 53,726
گلهای رنگارنگ 460 2 2,938 26,017
گلهای رنگارنگ 461 3 26,751 26,751 26,751
گلهای رنگارنگ 462 2 3,060 3,060
گلهای رنگارنگ 463 1 رپیدشیر 68,231
گلهای رنگارنگ 464 1 37,782
گلهای رنگارنگ 465 0
گلهای رنگارنگ 466 2 26,741 26,741
گلهای رنگارنگ 467 0
گلهای رنگارنگ 468 1 27,012
گلهای رنگارنگ 469 2 رپیدشیر 13,157 52,014
گلهای رنگارنگ 470 2 26,534 رپیدشیر 13,304
گلهای رنگارنگ 471 2 37,999 69,437
گلهای رنگارنگ 472 0
گلهای رنگارنگ 473 1 رپیدشیر 51,102
گلهای رنگارنگ 474 1 64,590
گلهای رنگارنگ 475 0
گلهای رنگارنگ 476 2 24,651 64,882
گلهای رنگارنگ 477 0
گلهای رنگارنگ 478 0
گلهای رنگارنگ 479 2 23,499 60,305
گلهای رنگارنگ 480 0
گلهای رنگارنگ 481 0
گلهای رنگارنگ 482 0
گلهای رنگارنگ 483 2 47,403 47,403
گلهای رنگارنگ 484 1 23,188
گلهای رنگارنگ 485 3 47,428 2,947 47,429
گلهای رنگارنگ 486 0
گلهای رنگارنگ 487 0
گلهای رنگارنگ 488 2 20,537 67,613
گلهای رنگارنگ 489 6 34,293 41,078 22,203 27,430 22,208 41,078
گلهای رنگارنگ 490 2 32,076 39,586
گلهای رنگارنگ 491 3 50,146 75,213 50,976
گلهای رنگارنگ 491 ب 0
گلهای رنگارنگ 492 2 62,204 62,204
گلهای رنگارنگ 492 ب 1 49,589
گلهای رنگارنگ 493 1 رپیدشیر 24,774
گلهای رنگارنگ 493 ب 0
گلهای رنگارنگ 494 2 52,131 64,671
گلهای رنگارنگ 495 2 13,799 68,178
گلهای رنگارنگ 496 1 35,633
گلهای رنگارنگ 497 2 13,520 66,799
گلهای رنگارنگ 498 1 23,393
گلهای رنگارنگ 499 0
گلهای رنگارنگ 500 3 39,267 39,267 67,015
گلهای رنگارنگ 501 1   13,852
گلهای رنگارنگ 502 1 132,240
گلهای رنگارنگ 503 1 5,033
گلهای رنگارنگ 504 0
گلهای رنگارنگ 505 2 25,533 68,255
گلهای رنگارنگ 505 ب 0
گلهای رنگارنگ 506 1 27,493
گلهای رنگارنگ 507 1 37,889
گلهای رنگارنگ 508 2 39,804 4,440
گلهای رنگارنگ 509 1 60,334
گلهای رنگارنگ 510 4 30,544 50,092 50,097 50,092
گلهای رنگارنگ 510 ب 1 65,005
گلهای رنگارنگ 511 0
گلهای رنگارنگ 512 2 13,503 13,504
گلهای رنگارنگ 512 ب 0
گلهای رنگارنگ 513 1 58,359
گلهای رنگارنگ 514 2 35,122 62,869
گلهای رنگارنگ 515 1 51,146
گلهای رنگارنگ 516 4 1,886 40,088 رپیدشیر 40,088 70,063
گلهای رنگارنگ 517 1 56,305
گلهای رنگارنگ 518 0
گلهای رنگارنگ 518 ب 0
گلهای رنگارنگ 519 0
گلهای رنگارنگ 520 1 رپیدشیر 13,329
گلهای رنگارنگ 521 2 54,393 رپیدشیر 13,779
گلهای رنگارنگ 521 ب 0
گلهای رنگارنگ 522 3 57,205 25,053 11,393
گلهای رنگارنگ 523 1 39,359
گلهای رنگارنگ 524 0
گلهای رنگارنگ 525 1 26,965
گلهای رنگارنگ 526 0
گلهای رنگارنگ 527 0
گلهای رنگارنگ 528 0
گلهای رنگارنگ 528 ب 0
گلهای رنگارنگ 529 1 رپیدشیر 13,061
گلهای رنگارنگ 529 ب 0
گلهای رنگارنگ 530 1 39,471
گلهای رنگارنگ 530 ب 0
گلهای رنگارنگ 531 2 19,267 67,159
گلهای رنگارنگ 532 0
گلهای رنگارنگ 533 2 42,966 42,966
گلهای رنگارنگ 534 1 2,459
گلهای رنگارنگ 535 1 4,708
گلهای رنگارنگ 536 0
گلهای رنگارنگ 537 1 39,758
گلهای رنگارنگ 538 1 37,945
گلهای رنگارنگ 539 0
گلهای رنگارنگ 540 3 13,172 13,172 رپیدشیر 67,174
گلهای رنگارنگ 541 1 67,227
گلهای رنگارنگ 541 ب 2 28,530 رپیدشیر 22,530  
گلهای رنگارنگ 542 3 38,130 رپیدشیر 13,041 13,042
گلهای رنگارنگ 543 1 39,784
گلهای رنگارنگ 544 0
گلهای رنگارنگ 545 3 14,636 52,473 رپیدشیر 51,770
گلهای رنگارنگ 546 1   24,390
گلهای رنگارنگ 547 0
گلهای رنگارنگ 548 1 52,966
گلهای رنگارنگ 549 0 36372 (ناقص است) رپیدشیر
گلهای رنگارنگ 550 1 20,079
گلهای رنگارنگ 551 1 رپیدشیر 12,541
گلهای رنگارنگ 552 0
گلهای رنگارنگ 553 3 32,796 50,396 50,396
گلهای رنگارنگ 554 1 6,324
گلهای رنگارنگ 555 2 25,095 6,698
گلهای رنگارنگ 555 ب 0
گلهای رنگارنگ 556 3 26,699 رپیدشیر 39,477 39,477
گلهای رنگارنگ 556 ب 0
گلهای رنگارنگ 557 1 26,729
گلهای رنگارنگ 558 2 54,115 54,115
گلهای رنگارنگ 558 ب 0
گلهای رنگارنگ 559 1 23,638
گلهای رنگارنگ 559 ب 0
گلهای رنگارنگ 560 2 27,177 27,177
گلهای رنگارنگ 561 2 46,794 46,794
گلهای رنگارنگ 562 0
گلهای رنگارنگ 562 ب 1 9,543
گلهای رنگارنگ 563 1 رپیدشیر 12,076
گلهای رنگارنگ 564 1 4,936
گلهای رنگارنگ 565 1 12,842
گلهای رنگارنگ 565 ب 0
گلهای رنگارنگ 566 3 25,229 25,232 287,342
گلهای رنگارنگ 566 ب 0
گلهای رنگارنگ 567 3 37,150 24,759 37,165
گلهای رنگارنگ 568 1 33,038
گلهای رنگارنگ 569 1 رپیدشیر 12,921
گلهای رنگارنگ 569 ب 0
گلهای رنگارنگ 570 1 5,228
گلهای رنگارنگ 571 2 24,196 6,063
گلهای رنگارنگ 572 1 11,893
گلهای رنگارنگ 572 ب 0
گلهای رنگارنگ 573 1 11,634
گلهای رنگارنگ 574 0
گلهای رنگارنگ 574 ب 0
گلهای رنگارنگ 575 3 26,206 2,938 39,449
گلهای رنگارنگ 576 2 3,461 رپیدشیر 39,449
گلهای رنگارنگ 577 1 40,511
گلهای رنگارنگ 578 0
گلهای رنگارنگ 579 1 7,037
گلهای رنگارنگ 580 1 19,392
گلهای رنگارنگ 580 ب 2 53,837 53,838
گلهای رنگارنگ 581 1 27,584

  
نویسنده : محسن ; ساعت ۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۳/٢
تگ های این مطلب :موسیقی