اینترنت پرسرعت

میگویند میشود از خطوط پرسرعت اینترنت استفاده نمود. با تعدادی از تامین کنندگان این نوع سرویس تماس گرفته میشود. خب نمیدانم از بخت و اقبال بلند ماست یا چیزی دیگر که بسیاری از سرویس دهندگان میگویند که امکان ارائه چنین سرویسی را در منطقه مخابراتی ما ندارند. و البته عسر و حرجی نیست. ولی یکی میگوید که اینترنت پرسرعت ارائه میدهد. اوامرشان در خصوص تکمیل فرمهای مربوطه اطاعت گردیده و البته میگویند که :

"توجه به استقبال چشم‌گیری متقاضیان از سویی و محدودیت امکان ارایه‌ی خدمات، اولویت با افرادی خواهد بود که زودتر برای دریافت سرویس اقدام فرمایند. با تکمیل اطلاعات در این بخش، کارشناسان فروش شاتل در زودترین هنگام با شما تماس خواهند گرفت. از این که با بهره‌گیری از روش‌های آنلاین ما را در ارایه‌ی هر چه بهتر خدمات به مشتریان یاری می‌رسانید، سپاس‌گزاریم."

ما هم خوشحال که اگر امروز و فردا نشود دیگر یک هفته بعد اینترنت رسرعت داریم. البته زهی خیال باطل

و اینک حدود ٨ماه و اندی گذشته است و خبری از هیچ چیز نیست. دریغ از یک تلفن که آقا هنوز هم صبر فرمائید.

چند بار در این مدت تماس میگیرم و همان حرفهای همیشگی که هنوز سرویس مربوطه را در آنجا نداریم.

در این آخرین تماس به منشی

میگویم: چه هنگام مثل بقیه سرویس دهندگان خواهید گفت که این سرویس را ارائه نمیدهید؟

میگوید: ارائه میدهیم

میگویم: کی ارائه میدهید؟

میگوید: معلوم نیست

میگویم: اینکه معلوم نیست یعنی مثلا یک هفته یک ماه دیگر ارائه میدهید ولی  اگر یک سال یا یک قرن بعد هم ارائه دهید  باز هم میگویید ارائه میدهیم؟

میگوید: هر وقت ارائه دهیم بهتان زنگ میزنیم.

میگویم: چه هنگام مثل بقیه سرویس دهندگان خواهید گفت که این سرویس را ارائه نمیدهید؟

....

من هم متحیر از این منطق.

نمیشود یکی چند باری هم زنگ بزنند و به مشتری بدبختشان بگویند ببخشید که هنوز سرویس نداریم.

خدا وکیلی شاهکار است. ما نشان میدهیم که نه تنها دو درویش بلکه پادشاهان بسیاری در یک اقلیم بگنجند به چه تنگی.

یخود امید میدهم که خوب است که جور نمیشود. این بابا الان که هنوز شروع نشده چنین سلطنت مینماید و منطقی چنین دندان شکن دارد وقتی سوار شد چه خواهد کرد.

درخت گردکان به این بلندی

درخت خربزه الله اکبر.

/ 2 نظر / 5 بازدید
کسرا

موضوع این است که این موسسات معمولا 2 تا لیست انتظار دارند: لیست انتظار و لیست انتظار. محسن جان با آنها تماس بگیر و بپرس آیا امکانش هست که من اشتراکم را پیش پیش پرداخت کنم و قرار داد را هم ببندم تا بروم توی "اون یکی" لیست انتظار؟ منظورم اون لیست انتظاریست که به قول معروف به طرف میگویند تو از الان برو نی ات را بزن! میدانم داتک چنین "خدمتی" را ارایه میکند. راجع به شاتل مطمئن نیستم. بابا شما ناسلامتی یک پا بروکراتی، شما دیگه چرا؟ در این صورت، وقتی یک کاربر اشتراکش را لغو کند ، ان را می دهند به شما، نه به آدمهایی که توی اون یکی لیست انتظار اند. با داتک تماس بگیر، هرچند آی اس پی بدی است. بد تر از بقیه.

سامان

آآآه مرد، اینترنت می خوای چیکار؟ این همه دغدغه تو این مملکت هست، اصلا دغدغه ها رو ول کن، بچسب به دین، بچسب به اسلام، علم و تکنولوژی خود به خود از آسمون میفته تو خونه ات، آره بابا، بی خیال اینترنت پر سرعت...