همسایه ای که همسایه قوی نمیخواهد.

بخشی از مصاحبه سفیر ایران در روسیه با خبرگزاری فارس (یک قاعده در جهان سیاست وجود دارد و آن اینکه هیچ کشوری دوست ندارد همسایه‌اش از خودش برتر باشد و به تهدیدی علیه آن تبدیل شود. روس‌ها هم از این قاعده تبعیت می‌کنند. )
/ 5 نظر / 6 بازدید
عباس

باز هم جنگ انگلیس و روس. اینبار گویا باج خوبی گرفته اند.

48

[خنده]

محسن

دوست گرامي جناب حجتي عزيز درود بي پايان به شما وسپاس از وبلاگ پر بارتان سلامت وشاد كام باشيد . با احترام محسن

محمد

بسم الله القاسم جبارین! ما آنقدر به این حرکت سبز خود ادامه می دهیم و آنقدر چوب لای چرخ کودتاگران می گذاریم و موی دماغشان می شویم تا با ذلت از منصب نابحق خود پایین بیاییند و حکومت را به مردم تحویل دهند. آنگاه در دادگاه عادل به جنایاتشان هم رسیدگی می کنیم! و سیعلم الذین ظلمو، ایّ منغلب ینغلبون!!!

جانيوز

عمری به جز بیهوده بودن سر نکردیم تقویم ها گفتند و ما باور نکردیم در خاک شد صد غنچه در فصل شکفتن ما نیز جز خاکستری بر سر نکردیم دل در تب لبیک تاول زد ولی ما لبیک گفتن را لبی هم تر نکردیم حتی خیال نای اسماعیل خود را همسایه با تصویری از خنجر نکردیم بی دست و پاتر از دل خود کس ندیدیم زان رو که رقصی با تن بی سر نکردیم باسلام وبلاگ زيبا وپر محتوايي داريد من قبلا هم به وبلاگت سر زده بودم از مطالبت لذت بردم خوشحال مي شم به من سر بزني ونظرت رو بگي... دیدم قدری گرفته ام انسان وقتی دلش گرفت از پی تدبیر می رود من هم رفتم